Co byste o mně možná chtěli vědět

Jsem vystudovaná novinářka na volné noze, která se 12 let živí obsahovým marketingem a psaním, a to zejména v oblasti cestovního ruchu, zdravého životního stylu a outdoorových aktivit. Mám praxi s z klasických zpravodajských médií. Téměř deset let jsem dělala šéfredaktorku webu HedvabnaStezka.cz, za tu dobu jsem procestovala přes 50 zemí světa. Spolupracovala jsem na festivalech Obzory a Expediční kamera, tvořila obsah pro lifestyle magazín TRAVEL LIFE či Svět outdooru. Spolupracovala jsem s klienty, jako je Německá turistická centrála, Enervit, Decathlon či Albatros. 

Poslední roky se věnuji také školení online marketingu a copywritingu v českých turistických centrálách (Informační centra Ostrav, Centrála cestovního ruchu Olomouckého kraje, Destinační společnost Krkonoše a další).  


V osobním životě jsem matkou, ženou, milovnicí každého okamžiku venku pod širým nebem, praktikující jogínkou a lektorkou, příležitostnou ultra běžkyní, méně než amatérskou zahradnicí, kávovým šílencem, dennodenním čtenářem, sportovní lezkyní se strachem z výšek, bakalářkou enviromentálních věd, závislou cestovatelkou, chronickým bláznem do nocování pod stanem, praktikantem všímavosti, zanedbaným silničkářem a příležitostným bikerem, každodenním výletník a vyznavačkou myšlenky "Štěstí píše bílou".