Reference

Platforma Travelbakers spolupracuje s Katkou posledních 6 let a velmi oceňujeme zejména její zkušenosti z praxe, které předává na našich školeních účastníkům. Vždy přináší informace o nejnovějších trendech, inovacích a dokáže najít unikátnost každého projektu a s ní dobře pracovat.

Pavel Pichler

Travelbakers

Velmi spolehlivá a kreativní copywriterka. Tvoří zajímavý obsah, pokaždé dokáže najít a vystihnout jádro věci. Baví mě její přesah do cestovatelských a ekologických témat. Vždy splní, co slíbí, a je s ní skvělá komunikace.

Petra Pacáková

Drevostavitel.cz

Hlavním cílem školení byla konzultace na téma copywriting a především návrh řešení textů pro mobilní aplikaci. Školení splnilo veškeré naše očekávání a bylo pro nás velmi přínosné. Ocenili jsme možnost zodpovězení konkrétních dotazů. Jednoduše řečeno? Školení v nás vzbudilo chuť psát jinak a lépe. Moc děkujeme a všem doporučujeme.

Iva Glacová

Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Katka pro Centrálu cestovního ruchu Olomouckého kraje a pro zástupce oblastních destinačních managmentů připravila školení zaměřené na úpravu textů na turistickém portále ok-tourism.cz. Bylo zaměřeno na specifické požadavky webových textů oproti tištěným médiím a principy SEO copywritingu. Školení bylo velkým přínosem pro všechny zúčastněné.

Radka Poučová

Centrála cestovního ruchu Olomouckého kraje, s.r.o.

Katku Petríkovou jsem oslovil po dobré zkušenosti s její redakční prací, aby nám pomohla zrevidovat texty na webu www.visitostrava.eu a upravit je tak, aby byly přehlednější pro čtenáře a úspěšnější ve vyhledávačích. Zároveň jsme se domluvili na organizaci školení tvůrčího psaní a optimalizace pro kolegy. Samotné školení nás v mnohém posunulo o pořádný kus dopředu a kolegy namotivovalo do další práce. Modelové texty nám slouží jako dobrý příklad při tvorbě nových, atraktivnějších článků.

Jiří Šimon

Ředitel informačních center a destinačního managementu Ostrava

Školení s Katkou splnilo očekávání. Ze školení si všichni odnesli zajímavé tipy jak vylepšit tiskové zprávy, newslettery, komunikaci na sociálních sítích a mnoho dalšího. Účastníci školení ocenili, že lektorka poskytla svůj kontakt k dalším konzultacím a případným dotazům ete začít psát.

Tereza Kubištová

Kraj Blanických rytiřů